قوانین درج آگهی و ثبت مشاغل در تشریفات جشن پلاس

 

 1. تنها مشاغلی که مرتبط با خدمات مراسم عروسی، تولد و میهمانی هستند حق ثبت نام داشته و به غیر از اصناف مذکور در صورت تکمیل مراحل درج آگهی، درخواست آنان تائید و معرفی نخواهند شد. لیست مشاغل به شرح ذیل می باشد:

– آتلیه های عکاسی، استودیو های عروس و اماکن مجاز عکاسی و فیلمبرداری، موسسات اجاره تجهیزات عکاسی

– آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زنانه، عروس سراها

– آرایشگاه یا سالن پیرایش مردانه

– گل فروشی ها و اماکن گل آرایی ، آتش بازی و تدارکات مجالس مجاز

– باغ تالار ها، تالارها، باغ های عروسی، باغ های عکاسی

– مراکز چاپ کارتهای عروسی، گیفت، چاپخانه های عکس، ارائه دهندگان سرویس های اجاره خودرو

– باغ و عمارت عکاسی عروسی یا شهرک سینمایی

– کیک پزی یا شیرینی سرا یا قنادی

– گروه دیزاین و دکوراسیون منازل و اماکن تجاری

– مشاغل مرتبط با سبد عروس

– خدمات سفره عقد، تزئینات و گل آرایی

 1. در صورت ثبت مراکز بدون مجوز عواقب ناشی از آن متوجه همان مرکز خواهد بود و تشریفات جشن پلاس هیچگونه منع یا مسئولیتی در مورد آنها نخواهد داشت، همچنین در مورد کیفیت خدمات کلیه اماکن نیز هر گونه مسئولیتی را از خود سلب مینماید به جز اماکنی که نشان اطمینان تشریفات جشن پلاس بر اساس رای مردمی دریافت نموده اند و نشان در آگهی آنها درج گردیده باشد.
 2. کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه فعالیت غیر از موضوع سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده موارد به سرعت حذف شده، حساب کاربری مسدود می گردد و به سرعت به مراکز نظارتی ارجاع داده خواهد شد.
 3. با عنایت به موضوع فعالیت سایت و علاقمندی مشاغل عروسی، تولد و میهمانی برای نمایش نمونه کارها، می بایست در هنگام ارسال فایل یا تصاویر به موارد ذیل توجه ویژه ای شود.

– درج هرگونه تصاویر که با قوانین کشور و فرهنگ اسلامی مغایرت داشته باشد ممنوع می باشد.

– درج هرگونه تصاویری که ناقض حریم خصوصی افراد باشد ممنوع بوده منتشر نخواهد شد.

– درج تصاویری که معانی خاص یا نمادین داشته باشند ممنوع می باشد.

-درج تصاویری که نشان دهنده ی فرهنگ و آداب بیگانه باشد ممنوع بوده و تائید نخواهد شد.

– درج تصاویر انتزاعی مبهم و بی معنی به هر عنوانی ممنوع می باشد.

-درج تصاویری که از متون انگلیسی و یا مفاهیم نامربوط در خود داشته باشند ممنوع بوده و تائید نمی گردد.

-کلیه تصاویری که پیامی غیر از تبلیغات خدمات مراسم عروسی در اصناف مذکور در بالا داشته باشند ممنوع می باشد.

 1. متونی که مفهومی پیچیده و یا غیر از ارائه خدمات عروسی، تولد و میهمانی داشته باشند ممنوع می باشد.
 2. عواقب درج شماره های تماس اشتباهی و درج اطلاعات غلط بر عهده کاربر بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود می گردد.
 3. می بایست در متن های ارسالی از کلمات مودبانه استفاده شود و درج لغات محاوره ای قبل از انتشار اصلاح خواهد شد و اگر تعداد آن زیاد باشد آگهی تائید نشده و حساب کاربری مسدود می گردد.
 4. اگر به هردلیلی آگهی شما تائید نشود مراتب به ایمیل شما ارسال خواهد شد و پس از برطرف کردن آن می بایست در فرم اصلاح آگهی مجددا آن را ارسال نمائید که در این فرایند نیازی به پرداخت مجدد وجه نخواهد بود.
 5. رتبه بندی کسب و کارهای عروسی، تولد و میهمانی و همینطور گردآوری امتیازات آنها فقط تحت دامنه jashnplus.comصورت می گیرد،در بقیه موارد تشریفات جشن پلاس مسئول نخواهد بود.
 6. هرگونه تماس تلفنی از سوی وب سایت تشریفات جشن پلاس فقط با شماره های تلفن ثابت تهران ذکر شده در سایت برقرار خواهد شد و به هیچ عنوان شماره های دیگری تا اطلاع ثانویه (در همین بند) برای ارتباط تلفنی با تشریفات جشن پلاس وجود ندارد.
 7. هرگونه پیشنهاد و دعوت از صاحبین مشاغل و سایت ها فقط به صورت نشر اخبار و در بخش آخرین رویداد سایت یا بصورت ارسال ایمیل از آدرس info@jashnplus.com می باشد. در غیر اینصورت تمامی مندرجات نامعتبر و غیر رسمی است.
 8. دریافت وجه در سایت تشریفات جشن پلاس بابت خرید اشتراک ها و دیگر موارد گفته شده در سایت می باشد و هرگز خارج از درگاه پرداخت امن سایت مبلغی انتقال یا واریز نخواهد شد. در صورت بی توجهی عواقب ناشی از هرگونه سوء استفاده از نام تشریفات جشن پلاس ، متوجه کاربر می باشد. در صورتی که امکان خرید به صورت اینترنتی برایتان مقدور نیست، می توانید به حساب بانک ملت سایت تشریفات جشن پلاس به صورت کارت به کارت عمل انتقال وجه را انجام دهید و تصویر فیش واریزی را به اپراتور های تلگرام منتقل نمائید، در غیر اینصورت هرگونه واریز وجهی نامعتبر خواهد بود.
 9. انتشار هرگونه اخبار کذب یا فریب دهنده از جانب تشریفات جشن پلاس برای دستیابی به مقاصد شخصی یا ایجاد شور تبلیغاتی، توسط مشترکین سایت منجر به مسدود سازی حساب کاربری آنها خواهد شد.
 10. هیچ گونه ارتباطی میان واحد تبلیغات سایت با واحد رتبه بندی وجود ندارد، لذا کلیه وجوه پرداختی کاربران در جهت تبلیغات آنها بوده و ارتباطی با جداول اعلامی رتبه بندی و جایگاه بدست آمده مشاغل عروسی، تولد و میهمانی نخواهد داشت.
 11. کاربران حین ثبت نام در سایت متعهد می شوند تا جهت حفظ تبلیغات آنها در سایت در پایان سررسید مدت اشتراک های تبلیغاتی نسبت به تمدید آن اقدام نمایند در غیر اینصورت صفحات تبلیغاتی آنها به حال تعلیق در خواهد آمد.